Naprawa telefonów Samsung

Naprawa telefonów Samsung

Południowokoreańska grupa biznesowa Samsung została założona już w 1938 roku. W przemysł elektroniczny weszła w latach sześćdziesiątych XX wieku. Dziś telefony komórkowe tej firmy są jednymi z najpopularniejszych na świecie, to właśnie po smartfony tej południowokoreańskiej firmy wyjątkowo bardzo często sięgają klienci na całym świecie. Pomimo bardzo dużej sławy i dobrej renomy, także telefony komórkowe firmy Samsung dotykają różnego rodzaju usterki i wady, które wymagają naprawy.

Samsung

Samsung Electronics to światowy potentat, jeśli chodzi o rynek firm elektronicznych, a przede wszystkim rynek telefonów komórkowych. Firma sprzedaje telewizory, monitory, odtwarzacze DVD, drukarki, laptopy, aparaty cyfrowe, ale to jednak telefony komórkowe i smartfony firmy Samsung osiągają największą sprzedaż i cieszą się rekordową popularnością. Sam model Samsung Galaxy S9 Plus odpowiada za 2,4 procent globalnej sprzedaży smartfonów prowadząc w tym rankingu wespół z iPhone 8 firmy Apple Inc.

Poprzedni model – Samsung Galaxy S8 był najpopularniejszym modelem Samsunga mając aż 56,3 miliona aktywnych urządzeń! Samsung Galaxy S9 po dwóch i pół miesiąca obecności na rynku sprzedał się w liczbie 12,6 mln egzemplarzy! Smartfony Samsunga stanowią aż 27,2% udziału smartfonów na świecie. Największą popularnością cieszą się w Stanach Zjednoczonych, Korei Południowej oraz w Indiach. Ale również u nas w Polsce smartfony firmy Samsung zyskują szerokie grono odbiorców.

Usterki

Smartfony firmy Samsung są jednymi z najpopularniejszych na świecie i jednocześnie modelem, który najczęściej trafia do serwisów w Polsce. Niemal co czwarty oddawany telefon komórkowy do serwisów w Polsce jest właśnie telefonem firmy Samsung. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że Samsung to największy na świecie producent smartfonów, więc z samej statystyki wynika, że tak duży jest odsetek awaryjności.

Coraz bardziej zaawansowane technicznie, ładniejsze i jeszcze lepiej dostosowane do użytkownika telefony ciągle się psują, często z winy użytkowników. Także w przypadku Samsunga najczęstszą usterką zgłaszaną do serwisu jest pęknięta szybka – wynikająca z nieuwagi użytkownika. Innymi popularnymi wadami są problemy z wyświetlaniem obrazu, z wydajnością, z aparatem, mikrofonem, uszkodzona płyta główna czy problem z obsługą dotyku przez ekran. Klienci mają również problemy z baterią i ładowaniem swoich smartfonów. Każdy kolejny model naprawia poprzednie błędy i tak na przykład Samsung Galaxy S9 poprawił w porównaniu do poprzednika kamerę i czujnik odcisków palców. Wciąż jednak wiele usterek generuje sam klient czy poprzez nieuwagę i uszkodzenie swojego telefonu w wyniku upadku, poprzez zalanie go czy tylko poprzez zawilgocenie.

Naprawa telefonów Samsung

Smartfon marki Samsung można szybko i sprawnie naprawić w profesjonalnym serwisie. Zadba on zarówno o wymianę zbitej szybki, jak i także o naprawę innych usterek. Gdy telefon „zamula” i niemal ciągle masz go podłączonego do ładowarki wystarczy wymienić baterię, która poprawi jego wydajność. W przypadku problemów z przyciskami funkcyjnymi wystarczy wymienić tasiemkę – czasami jeden niedziałający przycisk doprowadza użytkownika do furii, podczas gdy krótka wizyta w serwisie przywróci smartfon do pełnej funkcjonalności. Profesjonalne serwisy telefonów jak Czwarty Wymiar znajdujący się przy ulicy Chmielnej 106 w Warszawie zajmują się zarówno pozbyciem się usterek sprzętowych, wynikających z różnego rodzaju urazów mechanicznych jak i wad wynikających z powodu zalania sprzętu wodą. Serwis nie ma żadnych problemów jeśli chodzi o zdobycie oryginalnych części do modeli marki Samsung i sprawnie, bez żadnego problemu potrafi wymienić ekran w nawet najbardziej skomplikowanym modelu.

Telefony 4w
Chmielna 106
00-801 Warszawa
tel 513777444

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *